Velikost textu:   A    A    A

Ženské zbraně Orlovských čarodějek

Orlovské čarodějky jsou velmi aktivní. Mnohé z nich se zúčastňují nejrůznějších akcí pořádaných Městskou knihovnou v Orlové.
K jejich pravidelným aktivitám patří například Setkávání u ručních prací nebo Setkávání s módou. Vedle toho orlovské čarodějky trénují svou paměť, věnují pozornost svému zdraví. Zkrátka jsou dnes a denně mezi lidmi.
A protože to jsou ženy s velkým "Ž" tak si uvědomují, že do arzenálu jejich ženských zbraní nepatří jen jejich vědomosti a dovednosti, ale i to, jak vypadají. Některé z těchto dam však deklarovaly, že svou vizáž neřeší i proto, že nevědí, jak se o svou zralou pleť starat a jak ji ošetřovat.
I proto bylo jedno z lednových setkání orlovských seniorek věnováno povídání s kosmetičkou. Ostravská kosmetička paní Anna Kuhrová seznámila seniorky s nejnovějšími trendy v oblasti péče o pleť, s kosmetikou vhodnou pro stárnoucí pleť
i s možnostmi líčení zralé pleti. Své povídání paní Kuhrová oživila i ukázkami z barevné typologie a nakonec některé ze zúčastněných dam nalíčila. Všechny seniorky se shodly na tom, že setkání s paní kosmetičkou bylo velmi příjemné a podpořilo jejich pocit ženského sebevědomí.    
Po proměně
Před proměnou

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

    Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.
Linky pomoci
 
112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ
158 – POLICIE
155 – ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
150 – HASIČI
 
800 200 00 – LINKA SENIORŮ